Za Babiše…


Možná už jste to také zaslechli. V současnosti se u nás začíná docela nepříjemně šířit černý kašel. Nemoc, která je nepříjemná a může být i hodně nebezpečná, ba i smrtelná. Mnozí z nás sice byli očkovaní, ale ani to dospělou populaci nechrání stoprocentně; i očkovaní lidé se mohou nakazit, protože imunita časem slábne. A neočkované osoby, hlavně malé děti, mohou na tuto nemoc i umírat. A proto by to chtělo určitě něco udělat. A co? Buď se to bude léčit očkováním a antibiotiky, nebo… Co kdybychom se nechali nadlouho zavřít doma, než se to přežene? Co kdybychom se zase přestali navštěvovat, chodili jen do omezeného počtu nezavřených obchodů, v dopravních prostředcích a školách od sebe udržovali odstup a nosili respirátory, a v televizi sledovali, jak si z toho vláda sama nic nedělá, protože hlavy pomazané si z toho na rozdíl od obyčejných lidí nic dělat nemusí? Stačí jen tak málo! Všichni přece víme, že to vláda hnutí ANO už jednou, za koronaviru, zvládla, takže stačí volit Babiše a spol. a máme zase naději.

Andrej Babiš

Chcete dostávat peníze za nic? Chcete, aby vám je dával ten jediný, kdo vám je může dávat, i když je nemá? Pak se spolehněte na štědrý stát, který vám je dá. Sežene je jako tradičně tím, že se sám zadluží, což mu umožníte i díky tomu, že si budete kupovat jeho, státní dluhopisy, které si pak budete v podobě pyramidové hry vracet i s úroky ze svým pozdějších daní. Ale chce to jedno. Volit zase pana Babiše a jeho ANO, kteří už jednou dokázali, že jsou toho schopni.

politické prozření

A chcete, aby jednou v budoucnu přišla jiná vláda, která přitvrdí ještě daleko víc než vláda současná, za níž dojde k ještě razantnějšímu růstu cen, inflaci, poklesu nominálních i reálných mezd a růstu daní, protože bude zase a ještě více nutné krotit nezvladatelné dluhy? Pak volte ANO a jmenovitě pana Babiše, kteří vám to svou rozdávačnou politikou stejně jako minule zajistí.

Zvolte si prostě ANO a pana Babiše. Ano, bude líp. Totiž ANO bude líp. Zatímco vám nakonec hůř. Ale je ta demokracie, a proto můžete učinit takovou volbu. Ale ode mne to nečekejte.