Skvělý dárek k narozeninám


Nedávno jsme se chystali na oslavu narozenin. Nebyli to obyčejné narozeniny, jen tak někoho. Narozeniny slavila naše nejmilejší babička a to rovnou osmdesát let. Moc si jí vážíme, protože je to opravdu moudrá žena. V jejich letech je taky dosti čilá, i když má zdravotní problémy, tak život bere s optimismem. A tak jsme pro ni chtěli něco speciálního. Bohužel s námi nebydlí. Bydlí v nejbližším městě od nás, sama v panelákovém bytě. Jelikož máme děti a ti babičku mají strašně rády a ona je, tak jsme přemýšleli co bychom jí mohli dát jako dárek, aby měla stále děti na očích a věděla, že jí mají rádi a že jsou tu pro ni.

vzpomínky

Napadla nás spousta možností, jako třeba udělat magnetky na lednici, fotky do rámečku, nebo na hrníček, ale stále to nebylo ono. A tak jsme stále hledali. Pak nás napadlo, žeby jsme jí mohli nechat udělat fotoobraz. Kluci se byli nedávno fotit u úžasné fotografky, tak že bychom fotky mohli hezky využít. Navíc fotky byly pořízeny venku, takže jsou opravdu krásné, určitě se jí budou hodit do bytu na stěnu. No takže dárek jsme měli vybraný. A teď kde ho nechat udělat. Projela sem opravdu celý internet. Na Gogolu mě vyskakovalo opravdu velké množství firem, které se zabývají výrobě fotoproduktů. Cena nehrála nějakou velkou roli. Spíše nám šlo o to, aby ten tisk na plátno byl opravdu kvalitně udělaný.

vzponky

Tak jsem hledala, četla recenze. Ptala jsem se na různých skupinkách, s jakou firmou mají dobré zkušenosti. A díky tomu jsem měla z toho množství tři adepty, u kterých bych mohla fotoobraz objednat. Narazila jsem na firmu, která má fotoobrazy z plátna https://www.printscreen.cz/ za skvělou cenu a vybrala jsem si jí i díky kladným recenzím, které mi byli poskytnuty. S firmou se opravdu skvěle komunikovalo a udělali obraz dle mého přání. Tak že pokud hledáte taky takový skvělý dárek k narozeninám, nebo jen tak pro radost, tak obraz na plátno je opravdu skvělý typ, který nikoho neurazí.