Proč tolik povyku kolem kotníkových lodiček


Kotníkové lodičky patří do sortimentu dámské obuvi již mnoho let. Muži by si na nohu nic takového nevzali, pokud samozřejmě nejde o nějakou recesi, přesto je považují za nesmírně sexy obuv. Proč je vlastně kolem dámských bot tolik povyku, když zrovna nohy a chodidla nejsou typickým pohlavním orgánem?

boty Pleaser

To sice nejsou, ale svým způsobem mají na sexualitu ohromný vliv.

Ve hře je naše podvědomí – kdybyste si dali tu práci a vyhledali na Internetu v některých diskusích témata obdivu krásy ženských chodidel, zjistíte, že je to jedna nejobletovanějších částí ženského těla. Paradoxně i samotní muži bývají terčem pohledu mnoha žen, které si s oblibou prohlíží jejich nohy a chodidla, jsou-li upravená a hezky tvarovaná. Toto máme všichni zakódováno v genech, máme to uloženo i v podvědomí a krásu nohou a chodidel vnímáme jako jeden z důležitých tělesných sexy symbolů.

dámské lodičky

Boty na podpatku – krása chodidel vynikne v první řadě v obuvi s vyšším podpatkem, ať už jsou to vysloveně sexy modely Pleaser, anebo docela obyčejné kotníkové lodičky Botish. Vyšší podpatek dá lidskému, zvláště pak ženskému chodidlu sexy tvar zvednutou patou a zalomeným nártem, v takové obuvi dobře vyniká kotník i podélná klenba, která vytvoří parabolický most, a právě tvary těchto křivek vyvolávají silné erotické vzrušení.

Muže vzrušuje i vůně – mnoho mužů velmi přitahuje vůně ženského potu, proto rádi očichávají propocená trička a vzrušuje je i vůně spodního prádla. Je to naprosto přirozená přírodní selekce vhodné partnerky pro početí zdravých potomků. Ženský pot je velmi výrazný i na chodidlech a promítá se často i do obuvi, a právě ta na podpatcích bývá zdrojem mužské erotické vášně. Proto také muži velice rádi nakupují dámskou obuv pro své přítelkyně, milenky či manželky, neboť i pro ně samotné je zdrojem nebývalého potěšení.