Pomůžeme vám prodat co je třeba


Mnohé realitní kanceláře prodávají domy nebo i jiné projekty, které ještě nejsou dokončené a čeká je rekonstrukce nebo dokončení stavby. Chtějí samozřejmě prodat nemovitost co nejrychleji, a tak hledají způsoby jak tomu trochu pomoct. Mnozí zájemci o nemovitost například k rekonstrukci nemají představivost tak dobrou, aby si mohli sami představit jak by mohla výsledná podoba domu vypadat. Zákres vizualizace do fotografií může lidem v mnoha ohledech pomoct s tím, aby viděli jak stavba může vypadat ve své konečné podobě. Nejde jen o to že uvidí krásnou budovu, která už nemá nedokončenou nebo oprýskanou fasádu, ale jde i o to, že uvidí možnou kombinaci barev, která se jim bude líbit.

vizualizace domu

Vizualizace se kreslí ve speciálním programu, a je potřeba s ním umět pracovat. Jestli chcete vidět možnou budoucí podobu jakéhokoliv domu, můžete nám sdělit svoje požadavky a my se o všechno postaráme za vás. Máte v plánu dům nebo byt před prodejem rekonstruovat, aby zájemci neměli spoustu zbytečných starostí a práce navíc? Nebo chcete prodávat zcela dokončené byty, protože je šance že se prodá dokončená stavba než rozestavěný dům? V každém případě jsme tu pro vás a na základě vašich požadavků vám připravíme vizualizaci, podle které může být rekonstrukce či dostavba dokončena.

dům nákres

Málokdo má tak dobrou představivost, aby si stavbu dokázal vybavit v konečné podobě jen na základě toho, že se mu například líbí černá střecha a světlé tóny fasádních barev. Jde i o to, jaká bude střecha, ale i okolí stavby. Je důležité se zaměřit i na zdánlivé detaily, jako je například chodník nebo terasa. To všechno má na potenciální kupce vliv, proto nepodceňujte přípravu nabídky nemovitosti a dejte do ní všechno. A to včetně vizualizace, díky které bude každý vědět, zda si vybral správně a nebo se má raději poohlédnout po něčem, co se mu bude líbit víc.