Perfektní program pro malé oslavence


Nová doba, nové možnosti
Jistě si vybavujete, jak vypadaly vaše oslavy narozenin, když jste byli děti. Rodiče i tehdy dělali co mohli, aby dětem dopřáli to nejlepší. Jenže tehdy se na oslavy zase tak moc nehledělo, takže děti byly rády, když dostaly dárky, pozvalo se pár kamarádů a krájel se dort. Dnešní oslavy jsou daleko propracovanější a rodiče často chtějí, aby to byl mejdan nejen pro děti, ale i pro dospělé. To jak bude oslava narozenin vypadat se samozřejmě odvíjí nejen od toho, kolik má oslavenec kamarádů, ale také od finančních možností rodičů. Některé oslavy se mohou vyšplhat i na desítky tisíc korun, a je potom na zvážení každého rodiče, zda ty peníze do oslavy investuje.

kouzelnické vystoupení

Opravdu skvělá oslava tkví nejen v perfektní výzdobě, ale především v programu. Každé dítě je jiné a dává přednost něčemu jinému. V životě dětí se mění etapy, kdy vyhledává různé pohádky nebo postavy a tak se rodiče snaží udělat výzdobu podle toho, co má jejich dítě aktuálně rádo. Lze nakoupit různé balonky, dekorace i plastové či papírové nádobí s tematikou oslavy. A k tomu všemu se dá samozřejmě vybrat i dort. Zajistit občerstvení a výzdobu je jedna věc, ale co zábava?

Děti se v určitém věku dokážou celkem dobře zabavit samy, ale nemůžete od nich čekat, že se několik hodin budou bavit samy. Je potřeba jim trochu pomoct a zábavu na oslavě rozproudit, zejména pokud máte naplánovanou oslavu na několik hodin. Společenské hry můžete rovnou vynechat, na oslavě narozenin nikoho moc bavit nebudou.

narozeninový stan

Kouzelník na dětskou oslavu je jiná. Kouzelnická vystoupení se těší velké oblibě nejen na dětských oslavách, ale i na firemních akcích či večírcích. Děti stále objevují svět a tak jsou zvědavé a chtějí vidět jak se některé triky provádí. A já jich je pár naučím. Každému připravuji program na míru, ať už jde o dětskou oslavu či svatební program.